OCELOVÝ MARS 2014

Zveme všechny sportovní nadšence na 13. ročník slavného amatérského triatlonového závodu OCELOVÝ MARS – letos se koná v SOBOTU 28. června 2014.

vypsané kategorie:

muži, ženy, přeborník ASPV Veltrusy (člen ASPV Veltrusy, který bude mít do 25.6.2014 řádně zaplacené příspěvky pro rok 2014)

sraz:

SOBOTA 28. 6. 2014
– v 8.00 parkoviště u obecního úřadu Veltrusy
– nebo 8.30 pískovna Vojkovice
s sebou: plavky, kolo, helma na kolo

trasa:

plavání – 500 m (pískovna Vojkovice)

kolo – 30 km (pískovna Vojkovice – Zlosyň – Úžice – Netřeba – Korycany – Chlumín – Zálezlice – Kozárovice – Bukol – Dědibaby – Dušníky – Všestudy – Červený Mlýn (trasa vede po „okreskách“)

běh – 5 km (okruh veltruským parkem)

(mapu trasy obdrží každý závodník před startem)

startovné: 30 Kč

pravidla: Závod je určen pro amatérské závodníky bez platné licence ČSTT. Závodníci musí být starší 18ti let (závodníci mladší 18ti let se mohou účastnit pouze po odevzdání písemného prohlášení rodičů, závodníci mladší 15ti let pouze v doprovodu rodičů, tj. rodič absolvuje celou trať s dítětem!!!). Je zakázáno jakkoliv si zkracovat trať závodu, používat nepovolené podpůrné prostředky a vůbec jinak šidit a podvádět. Jízda v háku je povolena. Během závodu je závodník povinen dodržovat pravidla silničního provozu, pokyny policie a organizátorů. Závodník startuje na vlastní nebezpečí, není organizátorem speciálně pojištěn pro tuto akci a pořadatel nepřebírá za žádného účastníka zodpovědnost za újmy na zdraví a majetku.

info a přihlášky:

aspv (at) veltrusy.cz nebo mobil 607 165 497

Z organizačních důvodů prosíme závodníky o přihlášení –do pátku 27. 6. 2014 – mailem, telefonicky, esemeskou.

Všechny vás zdraví a teší se L&M

Aktuální mapa cyklistické části závodu je ZDE.

Prohlášení zákonných zástupců pro závodníky mladší 18 let ke stažení ZDE.

V případě, že bude přihlášeno méně jak 5 závodníků, závod se neuskuteční.

Komentáře jsou zakázány.