Výsledky medvědí stezky 2019

V sobotu 4. května 2019 proběhlo ve Veltrusích opět po roce okresní kolo závodu medvědí stezkou. Trať absolvovalo 21 dětí v doprovodu rodičů v kategorii předškolní žactvo, 54 dětí školního věku a 4 účastníci v kategorii dorostenců/dorostenek. Dospělí nakonec do soutěže letos bohužel nevyrazili, protože počasí bylo tak silně nepříznivé, že jsme tuto část soutěže odvolali a nechali si dospěláky na příští rok, až bude počasí příznivější.

Školní děti a dorostenci, kteří se umístily do třetího místa, mají možnost vyrazit na krajské kolo medvědí stezky do Českého Šternberka, které proběhne 24 – 26. 5. 2019.

ZDE naleznete kompletní výsledky okresního kola.

Respekt si v letošním roce zaslouží všichni, kteří závod absolvovali, protože počasí bylo až extrémně nepříznivé. Kromě toho, že celé odpoledne propršelo, teplota se s odpoledním deštěm snížila až na nekvětnových 5 stupňů A to jsme cítili i sami na sobě, že 5 stupňů se dá ustát. Ale když nejdřív kompletně zmoknete a pak do toho začne být ještě 5 stupňů tak prostě kompletně vymrznete.

Komentáře jsou zakázány.