Výsledky 18. ročníku Běhu veltruským parkem

30.4., poslední dubnovou sobotu roku 2016 proběhl 18. ročník Běhu veltruským parkem. Na tratě od 50 m po 10 km se vydalo celkem 353 závodníků (z toho 218 v dětských a mládežnických kategoriích a 135 v dospělých kategoriích). Všem účastníkům ještě jednou děkujeme za účast a gratulujeme ke krásným výsledkům. Doufáme, že si běh všichni užili a těšíme se na viděnou za rok na 19. ročníku.

Kompletní výsledková listina je ke stažení ZDE.

Komentáře

Výsledky 18. ročníku Běhu veltruským parkem — 6 komentářů

 1. Dobrý den,
  ty fotky, ktere jsou v článku je kompletní fotogalerie nebo jich časem bude někde víc? Z loňského ročníku je máte na Flickr. Jinak taktéž dekuji za krásné závody a prostředí, byla jsem tam běhat poprvé a moc se mi to libilo. 🙂 P.

  • Fotky by nám měl dodat náš dvorní fotograf. Ty co jsou na stránkách Mělnického deníku jsou tak jak je deník zveřejnil.
   Během dneška jsme dostali odkaz na další galerii.

 2. Jako nejstarší účastník, moc děkuji za perfektní organizaci, nádherné počasí a upřímnou radost z běhání od všech účastníků. Je bezva, že lidí, pro něž není jediným pohybem mačkání mobilu, přibývá. Všem přeji zdraví a skvělou kondici.
  Miloš Potužák

  • Díky. Vím že jste pravidelný účastník a rádi Vás uvidíme i v dalších letech.

 3. Fotky budou, jen zpracováni nějaký čas trvá. Jakmile je fotograf zpracuje, přibude v tomto článku odkaz.
  PS: Díky za pochvalu, moc potěší.

 4. Dobry den, budete mit prosim nejake fotky?
  Ps: krasne zavody v krasnem prostredi. Diky. M.