Medvědí stezka v sobotu 13. 6. 2020 – přihlašování

Medvědí stezka proběhne a to v sobotu 13. června v odpoledních hodinách.

Letos jsme museli vzhledem k situaci upravit organizaci závodu: Závodníci se budou muset dopředu online přihlásit a na start budou hlídky přicházet postupně v daný čas. Navíc pro letošek nebudeme stavět lanovou lávku a oželíme i hromadné vyhlašování vítězů :o( Ale snad vás to neodradí a přijdete i tak, protože všechno ostatní zůstane skoro při starém.

Přihlásit se můžete pouze on-line a to na odkazu níže do středy 10. 6., na místě nebude za současné situace registrace možná!!!
Odkaz na přihlášení je ZDE.

Počet účastníků je omezen na 70, tedy 35 hlídek. V současné chvíli (9.6. 21,00) byla kapacita závodu naplněna. Další zaregistrovaní budou v pozici náhradníků.

Komentáře jsou zakázány.