Výsledky medvědí stezky 2018

Opět po roce jsme v sobotu 12. května 2018 uspořádali ve Veltrusích okresní kolo závodu medvědí stezkou. Trať absolvovalo 29 dětí v doprovodu rodičů v kategorii předškolní žactvo (26 hlídek), 80 dětí školního věku a 16 účastníků v kategorii dospělých. Školní děti, které se umístily do třetího místa, mají možnost vyrazit na krajské kolo medvědí stezky do Brd, které proběhne přesně za týden a my doufáme, že budou Veltrusy úspěšně reprezentovat.

Kompletní výsledky najdeteZDE.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>