Předtáborový víkend

podrobné informace k letošnímu předtáborovému víkendu 26. – 27. 5. 2018

Místo konání: Veltrusy, Hájenka nad grottou

Termín akce: 26. 5. – 27. 5. 2018

Stravování: 1× snídaně, 1× oběd a 1× večeře, 3× svačina, pitný režim bude zajištěn.

Ubytování: v Hájenca nad grottou – nutný vlastní spacák a karimatka!!!

Vybavení účastníků: Obuv a oděv pro pohyb v terénu, spacák, karimatka nebo jiná podložka na spaní, ešus, lžíce, propiska, blok, baterka, pokrývka hlavy, pláštěnka, boty do tělocvičny, šátek, krém na opalování, repelent, průkaz zdravotní pojišťovny, ev. pravidelně užívané léky.

Platby: Účastnický poplatek je 250,– Kč. Platbu proveďte do 23. května 2018.

Sraz: V sobotu 26. 5. 2018 v 9:00 ve Veltrusích u kiosku letního kina (v parku).

Ukončení akce: V neděli 27. 5. 2018 ve 12:00 ve Veltrusích v Hájence nad grottou


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>