20. ročník Běhu veltruským parkem – výsledky

Poslední dubnovou sobotu 28. 4. se v prostorách letního kina konal jubillejní 20. ročník běžeckých závodů Běh veltruským parkem. Na tratě od 50 m po 10 km se letos vydalo rekordních 390 závodníků, z toho 240 v dětských a mládežnických kategoriích a 150 v dospělých kategoriích. K příjemné a pohodové atmosféře 20. ročníku přispělo nejen krásné slunečné počasí, hojná účast závodníků i diváků, ale také doprovodný koncert Vocal bandu Markéty Aptové.

Kompletní výsledky závodů si můžete prohlédnout na ZDE.

V tradiční soutěži tříd místní základní školy o dort starosty města letos zvítězila třída 2.A – GRATULUJEME!!!

Všem běžcům ještě jednou děkujeme za účast a gratulujeme ke krásným výsledkům. Doufáme, že si běh všichni užili a těšíme se na viděnou za rok opět poslední dubnovou sobotu na stejném místě.

Závěrem bychom ještě rádi poděkovali městu Veltrusy a kulturnímu výboru města za podporu a spolupráci, Sboru dobrovolných hasičů za pomoc při stavbě zázemí a Správě státního zámku Veltrusy.

Fotogalerie Honzi Kadeřábka.

Komentáře jsou zakázány.