Badmintonový turnaj

V neděli 25. března 2018 pořádala ASPV Veltrusy badmintonový turnaj v tenisové hale v Kralupech nad Vltavou, kterého se zúčastnilo celkem 14 hráčů. Ve smíšené čtyřhře zvítězil Vašek Pospíšil Junior s Andreou Blažkovou, na druhém místě se umístil Vašek Pospíšil starší s Petrou Hofmanovou a bronzové příčky dosáhli manželé Homolovi.

V mužské čtyřhře brali zlato otec a syn Pospíšilové, stříbro Petr Burka s Ondřejem Valkonym a bronz P. Holub a P. Mrozem.

Za vydařený turnaj děkujeme hlavním organizátorům Janě Holubové a Vaškovi Pospíšilovi.

 

180409 Badminton Vitezove 180409 Badminton Vitezove muzi 180409 Badminton

 

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>