Výsledky atletického víceboje

V neděli 14. 5. 2017 proběhlo na školním hřišti ve Veltrusích okresní kolo atletického víceboje, kterého se zúčastnilo celkem 82 dětí a 12 dospělých. Jako každoročně dorazilo plno Veltruských dětí, ale přijely i výpravy závodníků z Kralup a Neratovic. Na školním hřišti vládla po celou dobu přátelská atmosféra vzájemného povzbuzování a počasí se naštěstí zkazilo až po ukončení závodu dětských kategorií, takže nic nebránilo tomu, aby si každý závodění užil a výsledky tomu snad i odpovídají. Opět bylo k vidění několik výrazných atletických talentů, ale to hlavní, o čem by tento závod měl být, je to, že i ti, kteří nedostali od pánaboha atletický talent, si můžou zkusit, kam až doskočí, dohodí, jak rychle doběhnou a hlavně: radost z pohybu nemusí mít jen ti, kteří skončí „na bedně“, ale úplně všichni, co se dokáží v neděli ráno vykopat z postele, postavit se mezi ostatní závodníky a každým hodem, během nebo skokem překonávají sami sebe.

Děkujeme ZŠ Veltrusy za poskytnutí školního hřiště.

Podrobné výsledky najdete ZDE.

Komentáře jsou zakázány.