PETANQUE CUP XI – výsledky

V sobotu 1. října se v prostorách hospodářského dvora zámku Veltrusy sešlo 31 soutěžních dvojic, aby zde poměřili své síly a schopnosti ve hře petanque. Pohodu jedenáctého ročníku zajistila nejen příjemná přátelská atmosféra, krásné prostory hospodářského dvora, výborná francouzská kuchyně pro soutěžící, ale i poslední teplé sluneční paprsky.

Celkovými vítězi 11. ročníku se po zásluze stala dvojice Fána Lísek, Jirka Málek, kterým se podařilo obhájit loňské vítězství a v historii turnaje na nejvyšším stupni stanuli již po páté. Na druhém místě skončili Kuba a Jarda Morávkovi a třetí příčku obsadili Dana a Petr Procházkovi.

Kompletní výsledky zde:
celkové pořadí
pavouk
tabulky základní části

Fotogalerie z turnaje – děkujeme Michale

Děkujeme městu Veltrusy za přidělený grant pro tuto sportovní akci.

Komentáře jsou zakázány.