ZAČÍNÁME CVIČIT

Nový rozvrh na školní rok 2016/17 naleznete ZDE a v menu vpravo.

Všechna cviční začínají v týdnu od 19. 9. 2016, s vyjímkou hodiny „Kondiční gymbally“ s Janou Čapkovou, které začne od října (přesný čas tohoto cvičení bude ještě potvrzen, sledujte prosím stránky a nástěnku ASPV) .

Popis jednotlivých cvičení si můžete přečíst ZDE.

Novinkou v rozvrhu ASPV jsou páteční „TANEČKY“ s Katkou Kučerovou (dlouholetá členka mělnického folklorního souboru Jarošovci).

Cvičení zaměřené na lidové tanečky je určeno dětem (klukům i holkám!!) od 5 do 10 let. Děti se v průběhu roku naučí lidové tance, písničky a krokové variace rozvíjející pohybovou průpravu pro lidové tanečky. Vyzkouší si tanec v páru i práci v kolektivu. Děti se budou učit nejen tančit a zpívat, ale osvojí si i základy správného držení těla, zvětší svůj rozsah pohybu a naučí se základům rytmiky.

Těšíme se na setkání s vámi!

Komentáře jsou zakázány.