Olympijský běh 2021

Součástí T-Mobile Olympijský běh můžete být i u nás ve Veltrusích! Přijďte si ve středu 8. září 2021 zaběhnout do veltruského parku 5 či 10 km anebo si vyzkoušet jednoduchý orientační běh pro širokou veřejnost.

Registrace pouze do pondělí 30. srpna (do 12:00), později to není možné. ❗

Závody se každoročně konají jako oslava Mezinárodního olympijského dne, centrálním pořadatelem je Český olympijský výbor. Do Česka přinesl myšlenku Olympijských běhů v roce 1987 legendární běžec Emil Zátopek. V rámci akce navíc účastníci neběží pouze pro sebe, část ze startovného putuje Česká olympijská nadace, která umožňuje sportovat dětem ze sociálně znevýhodněných rodin.

Cílem letošního ročníku je po pandemii co nejvíce nastartovat sportování dětí i dospělých. Pro všechny běžce je navíc letos připravena motivační novinka – dřevěná medaile pro každého účastníka.

Registrace a více informací zde:
https://www.olympijskybeh.cz/zavody/veltrusy-2021
T-Mobile Olympijský běh – Veltrusy

Komentáře jsou zakázány.