PŘEDTÁBOROVÝ VÍKEND

Přinášíme podrobné informace k letošnímu předtáborovému víkendu (31.5. – 1.6.2014).

Vážení rodiče a letošní táborníci,

stejně jako v minulých letech jsme letní dětský tábor obohatili o víkendový předtáborový pobyt. Víkend není povinný, přesto předpokládáme, že se na něm setkají všichni účastníci tábora. Cílem tohoto víkendu není pouhé seznámení se s ostatními účastníky, ale především příprava tematických pomůcek na tábor a vyzkoušení her, které nás budou provázet celým táborem. Letos proběhne předtáborový víkend opět ve Veltrusích. Zahájen bude v sobotu ráno a ukončen v neděli v poledne. Ubytování a stravování bude zajištěno v sokolovně.

Pro zdárnou přípravu této akce potřebujeme co nejdříve potvrdit, že se Váš syn/Vaše dcera tohoto předtáborového víkendu zúčastní. V případě, že se Váš syn/Vaše dcera nemůže zúčastnit, pošlete informaci také. Pro zaslání potvrzení je nejlépe použít mail / tabor@veltrusy.cz / případně SMS / 774 069 296 /. Zpráva stačí jednoduchá – „ANO, jméno a příjmení dítěte, se akce zúčastní“.

Účastnický poplatek je ve výši 150,– Kč . Prosíme o jeho zaplacení do 25. května. Platbu je možné provést dvěma způsoby:

  1. Bankovním převodem na účet ASPV Veltrusy číslo 2100103479 kód banky 2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo stejné jako při platbě tábora, tj. rodné číslo dítěte s vynecháním prvních dvou číslic a též poslední číslice v rodném čísle.
  2. Platbou v hotovosti přímo Martině Volákové na adrese Veltrusy, Čelakovského 129. Doporučujeme domluvit se předem na tel. čísle 774 069 296.

Místo konání: Veltrusy

Termín akce: 31.5. – 1. 6. 2014

Stravování: 1× snídaně, 1× oběd a 1× večeře, 3× svačina, pitný režim bude zajištěn.

Ubytování: V sokolovně – nutný vlastní spacák a karimatka!!!

Vybavení účastníků: Obuv a oděv pro pohyb v terénu, spacák, karimatka nebo jiná podložka na spaní, ešus, lžíce, propiska, blok, baterka, pokrývka hlavy, šátek, pláštěnka, boty do tělocvičny, krém na opalování, repelent, průkaz zdravotní pojišťovny, ev. pravidelně užívané léky.

Platby: Účastnický poplatek je 150,– Kč. Platbu proveďte do 25. května 2014.

Sraz: Sraz je v sobotu 31. 5. 2014 v 9:00 ve Veltrusích u sokolovny.

Ukončení akce: V neděli 1. 6.2014 v 12:00 u sokolovny ve Veltrusích.

Komentáře jsou zakázány.